Pravidla půjčovny

JAK NA OBJEDNÁVKU

Zapůjčení dekorací si můžete objednat na našem e-mailu paradnisvatba@email.cz.
Uveďte název a kód poptávaného produktu (případně zkopírujte webový odkaz produktu), připište požadovaný počet kusů a datum vaší svatby.
Následně vám potvrdíme dostupnost dekorací a zašleme cenovou kalkulaci.
Po odsouhlasení cenové kalkulace obdržíte potvrzení objednávky a zálohovou fakturu k úhradě zálohy ve výši 50% z celkové ceny půjčovného.
2 týdny před vyzvednutím dekorací vás vyzveme k doplacení zbytku půjčovného. Tento doplatek je možné uhradit bezhotovostním bankovním převodem na náš účet: 2802515267/2010 dle splatnosti uvedené na doplatkové faktuře nebo zaplatit v hotovosti při osobním odběru zapůjčených dekorací.

PRAVIDLA PŮJČOVNY

Dekorace zapůjčujeme zpravidla na 4 – 5 dní (individuální domluva možná).
Minimální výše objednávky je 300 Kč.
Při osobním odběru dekorací skládáte vratnou kauci v hotovosti. Kauce je stanovena ve výši 50 % z celkové ceny půjčovného. Kauci vám v případě hladkého průběhu vrátíme.

KDY A KDE VYZVEDNOUT

Možný je pouze osobní odběr – vyzvednutí a vrácení probíhá po předchozí domluvě na naší adrese:

Ruprechtická 1336/79a
Liberec 1

Dekorace předvedeme, že jsou funkční a bez vad, pomůžeme vám je naložit, vybavíme vás návodem a poradíme s instalací.

BERTE, PROSÍM, NA VĚDOMÍ

Dekorace z půjčovny mohou nést drobné známky opotřebení. Pokud dekorace poškodíte drobným způsobem, jsme schopni je opravit a nic vám neúčtujeme. Při větším poškození vám bude škoda vyčíslena dle ceny dekorace a stržena z kauce.
Zapůjčené dekorace se vrací vždy i se všemi ochrannými obaly a boxy.

Svícny a svíčky nenechávejte zapálené bez dozoru. Umístěte z dosahu dětí a domácích mazlíčků. Svícen může být velmi horký. Nedotýkejte se ho. Pokládejte na ohnivzdornou podložku. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých materiálů.